Četnická pátrací stanice Praha - historická skupina, četnictvo a bezpečnostní sbory

Medaile ředitele správy II. stupně pro pátračku.

Četnická pátrací stanice Praha obdržela z rukou ředitele Policie České republiky, správy hlavního města Prahy, pana plk. JUDr. Petra Želáska ocenění za svoji činnost.

Medaili ředitele správy II. stupně udělil plk. Želásko Pátračce za dlouhodobou spolupráci a přínos při budování firemní kultury a prosazování tradic bezpečnostních sborů. Stříbrnou medaili převzal místopředseda a zástupce velitele Jan Holub dne 25. září 2008 při příležitosti slavnostního shromáždění pražských policistů. Shromáždění asi 150 policistů se uskutečnilo na nádvoří Muzea Policie ČR a bylo při něm vyzmanenáno nebo oceněno přes 100 příslušníků a zaměstnanců Policie.

Spolupráce mezi Pátračkou a pražskou policií se datuje již od samého vzniku pátračky. Na intenzitě však nabralo až v roce 2006 s příchodem plk. Želáska do čela pražské správy. Čestná jednotka v historických stejnokrojích policie a četnictva se mimo jiné stala již neodmyslitelnou součástí slavnostních služebních slibů – přísah – nově přijatých policistů. Veřejné předávání ocenění se odehrálo jen dva dny po tzv. „tajné přehlídce“, kterou policisté uspořádali pro odstupujícího ředitele. Tajné přehlídky se zúčastnila samozřejmě i Pátračka.

mediale3.jpg
medaile1.jpg

Komentáře jsou zavřeny.

úvodní stránka | nahoru | zpět | tisk stránky | Články lze kopírovat jen se svolením autora
© 2005 Design Jirka Převrátil | © 2005-2006 Obsah - kolektiv autorů ČPS Praha | Hostujeme u Českého hostingu